Реставрація та відновлення зубів –

дозвольте собі знову посміхатися

У вас є сколи, зазубрини чи щілини між зубами? Це легко виправити за допомогою реставрації та відновлення зубів!

Клініка Krauss Dent пропонує вам естетичну реставрацію зубів – просте та недороге рішення. Ви зможете знову широко посміхатися, не соромлячись.

Що таке естетична реставрація та відновлення зубів?

Естетична реставрація зубів – це відновлення правильної форми, кольору та положення. За допомогою композитних матеріалів відтворюється відсутній фрагмент зуба. Відновлений зуб не виділяється. Він виглядає так само природньо, як і сусідні, навіть, якщо йдеться про передні зуби.

Чи можлива реставрація передніх зубів? Вона не просто можлива – це в принципі найпопулярніша послуга. Саме передні зуби найбільш помітні, тому саме їх варто реставрувати в першу чергу. Реставрація передніх зубів дозволить вам підтримувати імідж успішної та красивої людини.

З її допомогою можна:

 • Наростити зуби у місцях сколів
 • Усунути щербинки
 • Змінити розмір зуба
 • Ліквідувати щілину між зубами

Відновлення емалі зубів

Якщо ваша емаль потемніла або стала дуже тонкою, її можна штучно відновити. Штучна емаль точно повторюватиме колір і структуру природної. Її захисний ефект збережеться назавжди.

Існують і більш природні методики відновлення емалі зубів, проте вони займають значно більше часу. Їх суть у спробі відновити рідну емаль за допомогою розчинів кальцію та фтору. Ці розчини наносяться на поверхню зубів. Вбираючись, вони мінералізують та зміцнює її.

Незалежно від обраного методу, в результаті ви отримаєте красивий природний колір.

Відновлення зуба пломбою

Якщо зуб досить сильно зруйнований, його можна відновити. Найпростіше це зробити, коли залишилося 3 стінки, але реставрації та відновленню зубів піддаються навіть ті зуби, від яких залишився лише корінь. Щоправда, що сильніша руйнація, то вища вартість реставрації зуба.

Якщо ж зуб зруйнувався до самої основи і корінь, що залишився, не здатний утримувати навантаження, навіть у цьому випадку відновлення зуба можливе за допомогою імплантату. У будь-якому випадку у клініці Krauss Dent ви зможете відновити будь-який зі своїх зубів. При цьому відновлений зуб гармонійно поєднуватиметься з іншими, і не виділятиметься на загальному фоні.

Композитна реставрація зубів

Якщо ваші зуби досить здорові, але зубний ряд недостатньо гарний зовні, на допомогу прийде композитна реставрація зубів.

Показання:

 • множинні анатомічні вади зубів
 • флюороз (патологічне пожовтіння або плямистість)
 • тетрациклін (зміна кольору під впливом антибіотиків)

Стоматолог-реставратор послідовно один за одним відновлюватиме колір і розмір зубів за допомогою композитних матеріалів. Наносячи композити, він відновить правильну анатомічну форму і замаскує вихідні кольори.

Ціна відновлення зуба композитним методом дещо нижча, ніж за допомогою вінірів, оскільки виконується одним стоматологом-реставратором без необхідності залучення зубного техніка для виготовлення пластин.

В результаті ви отримаєте рівний та красивий зубний ряд, витриманий у єдиному природному стилі. З таким зубним рядом вам захочеться завжди посміхатися.

Преимущества реставрации

 • Швидко. Як правило, відновлення коронки зуба здійснюється лише за 1 візит. Вже за 20-60 хвилин у вас буде здоровий повноцінний зуб.
 • Відносно недорого. Вартість реставрації зуба композитом значно нижча за ціну відновлення зуба за допомогою імплантату.
 • Безболісно. Ефективні швейцарські анестетики, які застосовуються в нашій клініці, не дозволять вам відчути біль при відновленні зуба пломбою або нарощуванні сколотої ділянки.
 • Красиво. Реставрований зуб виглядає красиво, привабливо та гармонійно поєднується з усіма іншими.

Чому естетичне відновлення зубів у Києві краще довірити стоматологам-реставраторам із Krauss Dent?

Реставруємо за швейцарськими технологіями. Усі методи відновлення коронки зуба є запатентованими, апробованими, безпечними та довговічними.

Забезпечуємо європейський сервіс – Ви відчуєте, що означає бути клієнтом, якого поважають і до якого ставляться з усією увагою.

Пропонуємо чесну вартість реставрації зуба. Наша ціна – без накруток і залежить, в першу чергу, від вартості витратних матеріалів.

Від нас ви точно вийдете щасливим. Хіба це не щастя – мати можливість посміхатися без сорому?

Ну що, згодні припинити ховати свої зуби і почати гарно посміхатися на весь рот? Тоді не відкладайте такої можливості!

Зателефонуйте нам та запишіться на безкоштовний огляд та консультацію.

Основні ціни на послугу чищення Prophy-Mate NEO™

Эконом

clean1
Профессиональная чистка зубов Prophy-Mate NEO™
+
Полировка
450 грн
1 челюсть

Стандарт

clean1
Профессиональная чистка зубов Prophy-Mate NEO™
+
Полировка
850 грн
2 челюсти

Выгодное предложение

clean1
Профессиональная чистка зубов Prophy-Mate NEO™
+
Профессиональная чистка ультразвуком
+
Полировка
2 000 грн
2 челюсти

Владельцам KRAUSS GOLD

clean1
Профессиональная чистка зубов Prophy-Mate NEO™
+
Профессиональная чистка ультразвуком
+
Полировка
2 000 грн
1 800 грн
2 челюсти

 Ну что, вы готовы наконец позаботиться о чистоте ваших зубов? 

ТОДІ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

У разі запису через дзвінок або сайт, ви отримаєте гарантовану знижку на послугу, а також точний прорахунок вартості послуги!