KRAUSS DENT

Про нашу Клініку

“KRAUSS DENT” – це сучасна клініка в центрі міста Київ, а кожен стоматолог – справжній майстер своєї справи. У нас ви отримаєте те, чого так бажаєте – блискучу усмішку та здоров’я зубів комфортно та без болю!

4Роки роботи
8Лікарів професіоналів
4778Щасливих пацієнтів
5★★★★★Оцінка в соцмережах

Консультація завжди безкоштовна!

_

В стоматологічній клініці KRAUSS DENT ви завжди можете пройти безкоштовний огляд, щоб знати напевно, чи потребують ваші зуби лікування. Крім того, ви зможете дізнатись точну вартість лікування в стоматології до початку лікування. Ми гарантуємо, що оголошена ціна залишиться незмінною протягом місяця з моменту огляду. Жодних прихованих платежів!

 

Якісне лікування за доступними цінами

_

Цінова політика клініки KRAUSS DENT знаходиться в середньому ціновому діапазоні, лікування у нас можуть собі дозволити не лише люди з високим рівнем доходів, але й з середнім. Крім цього, ми практикуємо знижки та постійно діючі акції, включаючи пропозиції для людей з обмеженими фінансовими можливостями та соціальною незахищеністю. Кваліфікація наших лікарів дозволяє знайти оптимальне рішення ваших проблем, яке може виявитися набагато дешевше та простіше, аніж пропозиції інших клінік. Отримаючи якісне лікування в нашій клініці та виконуючи усі рекомендації наших лікарів, ви надовго забудете про проблеми із зубами та безкінечні витрати на лікування та переліковування.

Якісне лікування та здорові зуби сьогодні — це економія коштів на їхнє лікування в майбутньому. Найпростіше і дешевше пролікувати зуб сьогодні або зробити профілактичні процедури, ніж у майбутньому платити часом колосальні суми на відновлення здоров’я та краси ваших зубів.

Вилікувати зуб – це не больно!

_

Технології не стоять на місці. Те, що було боляче минулого року – вже не боляче цього. Те, що було неприємно вчора, – вже приємно сьогодні. У нашій клініці ми застосовуємо лише передові технології та матеріали, що дозволяє нашим відвідувачам провести час у кріслі з комфортом. Довірившись нашим спеціалістам, ви не помітите, як пролетить час, але помітите, якою здоровою та привабливою стала ваша усмішка.

Найкраща стоматологія в центрі Києва

Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Proin eget tortor risus.

Отзывы

Мы працюємо та стараємося для Вас!

Відгуки Наших клієнтів

ВРАЧИ

Наша команда

Наша Команда

Черемис

Наталія Миколаївна

Рейтинг за відгуками: ★★★★★

Медичний директор, терапевт, ендодонтист.

Лікар вищої категорії

Жученко
Татяна Миколаївна

Рейтинг за відгуками: ★★★★★

Терапевт, ендодонтист, парадонтолог.
Лікар вищої категорії

Верлатий

Андрій Михайлович

Рейтинг за відгуками: ★★★★★

Ортопед

Арабинська

Ангеліна Андріївна

Рейтинг за відгуками: ★★★★★

Терапевт, ендодонтист

УСЛУГИ

Чем мы можем Вам помочь?

Наши Услуги

  • Лечение зубов
  • Лечение каналов
  • Удаление зубов
  • Отбеливание
  • Художественная реставрация
  • Имплантация
  • Установка мостов
  • Коронки
  • Выравнивание зубов