Чистка

Професійне чищення зубів Prophy-Mate NEO

Вражаючий ефект за доступні гроші

Час процедури: до 60 хв.
Ефект: зняття нальоту, зняття зубного каменю, відбілювання на 1-2 тони
Болючість: практично безболісна, можлива незначна чутливість
Регулярність (частота): раз на півроку, можливо частіше, залежно від швидкості утворення нальоту та каменю.
Необхідність: для максимально якісного чищення зубів, а також у разі протипоказань, наприклад, чищення ультразвуком.
Вартість: 940-1 690 грн
 • Вам подобається посміхатися?
 • Ви хочете, щоб Ваша посмішка сяяла?
 • Хочете позбутися неприємного запаху з рота?

Стоматологічна клініка Krauss Dent пропонує вам скористатися послугою професійного чищення зубів методом Prophy Mate NEO. Дана процедура дозволить зберегти здоров’я зубів, зробити вашу усмішку красивою та усунути причини, що викликають неприємний запах.

Чому комплексне чищення зубів Prophy-Mate NEO в клініці потрібне кожному?

_

За допомогою однієї лише зубної щітки, навіть дорого], неможливо очистити 100% поверхні зуба. У зв’язку із цим, поступово на зубах з’являється наліт. З часом з нальоту утворюються зубні камені, які спричиняють розмноження бактерій.

Дані бактерії здатні пошкоджувати емаль зубів, викликати запалення ясен і, навіть, руйнувати альвеоли (лунки, в яких розташовуються коріння зубів). Все це рано чи пізно призводить до того, що ясна починають кровоточити, зуби руйнуватися і випадати, а з рота з’являється неприємний запах.

Однак такому сценарію можна протистояти, якщо хоча б кілька разів на рік комплексно очищати зуби від нальоту та каменю. Цю процедуру варто проходити всім без винятку людям, які досягли 18–річного віку.

Як здійснюється чищення зубів апаратом Prophy-Mate NEO?

_

Як правило, комплексне чищення зубів Prophy Mate NEO є другим етапом у комплексі. Перший етап – це очищення зубів ультразвуком, який дозволяє позбутися найскладніших утворень – зубного каміння. Технологія очищення Prophy Mate NEO передбачає, що на поверхню зуба прямує дрібнодисперсна водяна суміш, яка швидко та м’яко очищає його від нальоту. Застосування цієї технології дозволяє ефективно очищати зуб з усіх боків, не ушкоджуючи його. При цьому наявність коронок, люмінірів чи вінірів не є на заваді її застосування.

Гігієнічне чищення зубів Prophy-Mate NEO та його переваги

_

Вже після першої процедури зуби повністю очистяться. Тобто вам не доведеться відвідувати стоматолога кілька разів, щоб досягти ефекту. Процедура достатньо швидка. За допомогою Prophy Mate NEO стоматолог очистить зуби від нальоту за 15-20 хвилин. Очищення є безболісним. Потік водяного розчину викликає відчуття приємного масажу. Суміш не ушкоджує емаль зуба. Розчин не має абразивного ефекту та не завдає шкоди. Неприємний запах з рота цілком усувається. Ви позбавляєтеся бактерій у нальоті, а разом з ними зникає і неприємний запах. Вартість чищення зубів Prophy Mate NEO доступна кожному. Очищайте зуби 1-2 рази на рік і вам не доведеться витрачати гроші на їхнє лікування!

Протипокази до проведення чищення зубів Prophy Mate NEO

_

Незважаючи на максимальну безпеку та щадну процедуру чищення методом Prophy Mate NEO є невеликі обмеження:

 • Вкрай підвищена чутливість зубів.
 • Алергія на будь-який компонент абразивної суміші. Якщо пацієнт схильний до алергій, слід вибирати склад, який не містить ароматизаторів та анестетиків. Стандартний мікс із соди та кухонної солі гіпоалергенний, і протипоказань не має.
 • У разі хронічного бронхіту або астми пил абразивної суміші може спровокувати напад. Процедуру рекомендується проводити з обережністю і, в разі нападу, її необхідно зупинити.
 • Якщо призначена строга дієта без солі (абразивна суміш містить сіль).

Різниця між Prophy-Mate NEO™ та Air-Flow

_

Prophy-Mate NEO – наступний етап розвитку технології Air Flow. Незважаючи на те, що в основі лежить той самий принцип роботи, ці технології мають відмінності:

 • Перша і найголовніша відмінність і перевага технології Prophy-Mate NEO полягає в тому, що гранули порошку Flash Pearl NSK, що використовується, сферичної форми. Завдяки цьому вони не встромляються при чищенні в ясна і не ушкоджують її, на відміну від попереднього покоління AirFlow. Prophy-Mate NEO більш щадна чистка, яка дбайливо очистить ваші зуби, не травмуючи емаль і зберігаючи при цьому комфорт ваших ясен.
 • Prophy-Mate NEO забезпечує м’якіше очищення поверхні. Ви відразу помітите відмінність від чищення AirFlow, а саме – практично відсутня кровотеча ясен і мінімальна чутливість пацієнта при проведенні процедури. 
 • Ще одним плюсом є сильніший напір порошку, за рахунок чого досягається ретельніше чищення зубів технологією Prophy-Mate NEO.
 • На відміну від порошку, що використовується в AirFlow, порошок Flash Pearl NSK не роз’їдає і не щипає куточки губ.
 • Після чищення порошком Flash Pearl NSK, який використовується при роботі Prophy-Mate NEO, відсутній солоний присмак. Після процедури у роті буде м’який та ніжний природний смак.
 • Так як при чищенні Prophy-Mate NEO відбувається мінімальний вплив на ясна та сусідні зуби, це ідеально підходить пацієнтам з чутливими зубами та болючими яснами.
 • Крім очищення зубів від нальоту та каміння, також досягається і відбілюючий ефект. Після зняття нальоту та пігментації емаль набуває натурального, природного відтінку, а білизна зубів покращується на 1-2 тони за шкалою Vita.
 • Незважаючи на те, що ціна очищення зубів технологією Prophy-Mate NEO трохи вища за AirFlow, вигода від переваг з надлишком перекриває цей недолік.

А ще процедуру чищення можна безперешкодно проводити за наявності у пацієнта вінірів, коронок та люмінірів. Так як ці елементи також легко піддаються чищенню.

 

Чому професійне чищення зубів методом Prophy Mate NEO в Києві краще довірити експетрам з Краусс Дент

_
До нас можна швидко доїхати на метро. Клініка розташована у центрі Києва біля метро «Олімпійська». Працюємо на сучасному німецькому устаткуванні.
Якісне обладнання – це запорука комфортної та безпечної процедури професійного чищення.
Пропонуємо чесну ціну. Ціна професійного чищення зубів Prophy Mate NEO саме така, як зазначена в прайсі, а в період дії акції – ще нижча.
Забезпечуємо європейський сервіс. У нас ви відчуєте увагу та турботу. Ми гарантуємо, що у нас вам буде комфортно, і не ви не зазнаєте страху та хворобливих відчуттів.

 Ну что, вы готовы наконец позаботиться о чистоте ваших зубов? 

ТОГДА ЗВОНИТЕ ПРЯМО СЕЙЧАС

При записи или звонок через сайт вы получите гарантированную скидку на услугу, а также точный просчёт стоимости!