Лечение

Лікування карієсу

Швидко, не боляче, із гарантією!

Час процедури: до 40 хв.
Ефект: усунення зруйнованої карієсом частини зуба, встановлення пломби
Болючість: практично безболісна, застосовується місцеве знеболювання
Регулярність (частота): рекомендується профілактичний огляд раз на півроку
Необхідність: карієс підлягає обов'язковому лікуванню, чим раніше виявлено захворювання, тим легше і дешевше лікування.
Вартість: 700-800 грн

Помітили на зубах чорні цятки? Це карієс!

Стоматологічна клініка Krauss Dent пропонує вам оперативно вилікувати уражену ділянку та не допустити подальшого її розростання.

Чому лікування карієсу краще роботи на ранній стадії?

_
Не варто відкладати лікування карієсу у клініці на потім та сподіватися вичистити його за допомогою зубної щітки. Якщо карієс з'явився, сам по собі він не зникне, і ліквідувати його чисткою зубів в домашніх умовах не вийде. Навпаки, з часом уражена ділянка збільшуватиметься і зрештою це може призвести до втрати зуба.

Чим раніше ви почнете лікування, тим простіше, швидше, а, головне, дешевше буде для Вас.

Що буде, якщо вчасно не почати лікування карієсу?

_
З плином часу, уражена карієсом ділянка збільшуватиметься як за площею, так і в глибину. З невеликої цятки на самій поверхні він поступово перетвориться на величезну чорну пляму. Рано чи пізно він «проб'є» емаль і досягне внутрішньої структури зуба. А коли доберетесь до нерва, ви почнете відчувати сильний біль і тоді точно необхідно звернутися до стоматолога за лікуванням глибокого карієсу.

Однак такого сценарію можна уникнути, якщо звернутися до стоматолога якнайшвидше і ліквідувати карієс ще на стадії плями. Вартість лікування в клініці карієсу на ранніх стадіях значно менша, ніж у запущених випадках, коли потрібне лікування глибокого карієсу.

Чому проявляється карієс та як йому запобігти?

_

Найімовірніше, повністю уникнути карієсу неможливо. Сучасна їжа, багата на вуглеводи, сприяє підвищенню кислотності в роті під час і після їжі. Кислота впливає на зубну емаль та поступово руйнує її.

 

Спочатку карієс являє собою крихітну білу цятку – ознака демінералізації емалі. Помітити його самостійно навряд чи вдасться, проте це може зробити лікар під час огляду.

На ранньому етапі карієс можна усунути без лікування за допомогою професійної антикаріозної пасти в домашніх умовах. Якщо ж вчасно не виявити проблему, то біла плямка спершу почорніє, а потім розростатиметься. У такому разі вам вже знадобиться лікування карієсу в клініці, вартість якого буде вищою, ніж за допомогою спеціальних паст.

Не допускайте появи, а тим більше розвитку карієсу! Якщо ви помітили перші ознаки – не відкладайте візиту до лікаря! Лікування на пізніх стадіях болючіше і дорожче!

Відвідуйте стоматолога хоч раз на півроку для проходження профілактичних оглядів!

Чому в Києві лікування карієсу краще пройти у стоматології Krauss Dent?
_
  • У нас не болячеНімецькі анестетики нового покоління гарантують безболісність процедури.
  • У нас не страшноНаші ввічливі лікарі докладуть максимум зусиль, щоб ви не відчували страху.
  • Ціна на лікування карієсу буде відома вам заздалегідь.Лікар наперед вам повідомить скільки коштує лікування карієсу. Названа ціна буде актуальною протягом місяця. Також ви можете дізнатись її з прайсу.
  • Ми гарантуємо результат лікування.Ви можете бути впевнені, що лікар повністю усуне карієс, встановить надійну пломбу та відшліфує її. На всі види робіт ми надаємо повноцінну гарантію.

Основні ціни на послугу лікування карієсу

Прайс-лист

healing2
 Пломба
начальный кариес
700 грн

Прайс-лист

healing2
 Пломба
средний кариес
750 грн

Прайс-лист

healing2
 Пломба
глубокий кариес
800 грн

Владельцам KRAUSS GOLD

caries_treatment
Пломба
начальный кариес
700 грн
630 грн
 

ТОДІ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

У разі запису через дзвінок або сайт, ви отримаєте гарантовану знижку на послугу, а також точний прорахунок вартості послуги!