american orthodontics

Брекет-системи American Orthodontics™


 Про бренд American Orthodontics™ 

Широко відома у всьому світі американська компанія American Orthodontics Corp. входить до трійки світових лідерів – виробників брекет – систем і займається випуском ортодонтичних виробів високої якості вже понад 40 років. Основна мета компанії – забезпечити клієнтів безпечною та якісною ортодонтичною продукцією.

Брекети American Orthodontics користуються попитом, як у ортодонтів, так і у численних клієнтів стоматологічних клінік завдяки високій якості та асортименту виробів, що постійно оновлюються. Компанія одна з небагатьох випустила на ринок брекет – с истеми мініатюрних розмірів із низьким профілем – металеві Mini Master, які відрізняються підвищеним комфортом та широкими можливостями застосування (наприклад, при підвищеній скученості зубів).

98% ортодонтичної продукції American Orthodontics випускається на власному підприємстві в США. У виробництві використовуються лише висококласні матеріали, що відповідають трьом основним критеріям – легкість, міцність та безпека.

American Orthodontics є головним партнером Американської асоціації ортодонтів, що несе із собою підтримку компанією дослідницьких та наукових проектів, молодих викладачів та вчених, які практикують лікарів – ортодонтів.

Важливо: За роки роботи компанія не отримала жодної скарги, яка б тягла за собою юридичні чи судові справи! Таку репутацію мають поодинокі великі концерни з налагодженими поставками по всьому світу, що підтверджує якість і надійність товару, що випускається і реалізується.

Також American Orthodontics зацікавлена ​​у безпосередньому спілкуванні зі своїми клієнтами. Крім роботи із стоматологічними клініками, концерн взаємодіє зі звичайними громадянами. Представників компанії цікавлять небажані наслідки від експлуатації їхньої продукції, терміни адаптації та цінова політика у конкретній країні. Все це дозволяє підвищити якість вже існуючих технологій та розробити нові на основі отриманих відгуків.

Підтримувати статус одного з найкращих виробників у світі American Orthodontics допомагають безліч позитивних відгуків клієнтів, які випробували продукцію на собі. Це свідчить про те, що очікування пацієнтів щодо якості ортодонтичних конструкцій виправдані бездоганним результатом плідної та тривалої роботи фахівців компанії.

Брекети American Orthodontics – найкращий вибір серед інших рівних!


11 причин обрати брекет-системы American Orthodontics™

ВНИМАНИЕ

Для более удобного просмотра, рекомендуем повернуть телефон в горизонтальное положение. Функция блокировки поворота экрана при этом должна быть выключена.

Також American Orthodontics зацікавлена у безпосередньому спілкуванні зі своїми клієнтами. Крім роботи із стоматологічними клініками, концерн взаємодіє зі звичайними громадянами. Представників компанії цікавлять небажані наслідки від експлуатації їхньої продукції, терміни адаптації та цінова політика у конкретній країні. Все це дозволяє підвищити якість вже існуючих технологій та розробити нові на основі отриманих відгуків.
Підтримувати статус одного з найкращих виробників у світі American Orthodontics допомагають безліч позитивних відгуків клієнтів, які випробували продукцію на собі. Це свідчить про те, що очікування пацієнтів щодо якості ортодонтичних конструкцій виправдані бездоганним результатом плідної та тривалої роботи фахівців компанії.
Брекети American Orthodontics – найкращий вибір серед інших рівних!
Переваги брекет-системи
American Orthodontics™
Фіксація брекету на зубахБрекети не надійно закріплені, що може призводити до їх періодичного відклеювання. Крім цього, не надійне кріплення дозволяє "плавати" брекету, що погіршує якість та швидкість виправлення прикусу.Технологія, що отримала патент, Maximum Retention™, мета якої в тому, що кожна пластинка має пористу основу, що складається приблизно з 80 осередків, завдяки чому збільшується площа контакту пластин із сумішшю, що клеїть, тим самим підвищується міцність фіксації брекетів на зубах.
Можливість застосування при складних клінічних ситуаціяхНеможливість використання новітніх технологій та відсутність технічного нагляду та стандартів якості при виробництві "ноу нейм" брекетів не дозволяє з належним комфортом і ефективністю здійснювати лікування, а в деяких випадках, навіть, унеможливлює Широка лінійка виробів, що випускаються для лікування різних дефектів прикусу і розташування зубного ряду.
Адаптація та комфорт носіння брекет-системи Технологічна недосконалість, економія на матеріалах та їх обробці при виготовленні брекетів та конструкцій призводить до постійного натирання та травмування м'яких тканин ротової порожнини, у процесі носіння брекетів, а також продовження термінів адаптації до встановленої системи.Коротка адаптація та комфорт при лікуванні брекет-системою. Використання результатів новітніх досліджень та застосування найсучасніших технологій, покращує якість носіння брекет-системи, а також знижує травми губ та щік у процесі носіння.
Проблеми з дикцієюПри виготовленні бюджетних брекетів, як правило, використовуються застарілі або незапатентовані технології. Брекети більші за сучасні аналоги, конструкція виходить більш громіздкою, що може негативно позначатися на артикуляції та дикції. Також ситуація може бути ускладнена натираннями м'яких тканин, внаслідок чого пацієнт може "берегти" хвору ділянку щоки або піднебіння, на шкоду дикції.Виготовлення технологічно досконалих брекетів, компактних розмірів без втрати функціоналу. Усі частини конструкції брекет-системи ідеально відполіровані. Як наслідок, збережена артикуляція та дикція при носінні брекет-системи
АлергіяЗ метою економії, при виготовленні брекетів та елементів конструкції можуть бути використані неякісні метали.Усі брекет-системи повністю гіпоалергенні та не викликають відторгнення
Зносостійкість Застосування неякісних або дешевших матеріалів призводить до погіршення зовнішнього вигляду брекетів у процесі носіння. Керамічні та сапфірові брекети можуть темніти або кришитися, металеві брекети окислюються і можуть темнітиВся продукція має підвищену міцність і брекет – системи мають високу стійкість до фарбування. Брекети зберігають свій первісний вигляд та колір весь період носіння.
Естетика та зовнішній вигляд брекет-системи При виготовленні бюджетних брекетів, як правило, використовуються застарілі або незапатентовані технології. Брекети більші за сучасні аналоги, конструкція виходить більш громіздкою або грубою.Компанія понад 40 років на ринку, що дозволило надзвичайно успішно реалізувати естетику брекет-систем. Брекет-системи від American Orthodontics Corp. відрізняються мініатюрним розміром та низьким профілем, що робить їх зручними та практично непомітними в експлуатації.
Прості правила догляду. Вся система щільно з'єднана в єдине ціле, без мікрощілин і проміжків, що спрощує гігієнічні маніпуляції - під брекетами не накопичується наліт і залишки їжі.
Складність обслуговування та догляду за брекет-системою Технологічна недосконалість та низька якість виготовлення брекет-систем допускає наявність в елементах конструкції мікрощілин та проміжків. У ці місця забивається їжа, що серйозно погіршує гігієну порожнини рота, є чудовою умовою для розвитку бактерій, може призводити до постійного неприємного запаху з рота та зайвої кислотності, що у свою чергу сприяє псуванню зубів, розвитку карієсу і в кінцевому підсумку може призвести до втрати зубів.Прості правила догляду. Вся система щільно з'єднана в єдине ціле, без мікрощілин і проміжків, що спрощує гігієнічні маніпуляції - під брекетами не накопичується наліт і залишки їжі.
Контроль за якістю товарівВиробництво розміщено, зазвичай, у Китаї. Відсутність сертифікатів якості та будь – якої інформації про використані технології, матеріали.98% брекет-систем виготовляються у США. Виробник гарантує високу якість виробу та використання безпечних матеріалів. На кожен виріб надаються сертифікати якості. Висока якість виробів забезпечує тривалість використання та якісну експлуатацію.
Інноваційний підхід Відсутність коштів на дослідження та вдосконалення виробництва брекет-систем виключає впровадження інновацій при виготовленні брекет-систем, а отже такі брекети не можуть забезпечити комфортне та ефективне лікування, не кажучи вже про естетикуAmerican Orthodontics Corp. є одним з провідних партнерів Американської асоціації ортодонтів, що займається активною підтримкою наукових досліджень вчених та професійним навчанням ортодонтів у багатьох країнах світу.
Все це дозволяє компанії впроваджувати новітні технології та виготовляти брекет-системи найвищої якості, що поєднують у собі надійність та комфорт носіння, а також високі естетичні характеристики.
Зняття сапфірових брекет-систем Прозорі брекети з медичного сапфіру або пластику практично непомітні в роті, але досить крихкі і при знятті після закінчення лікування можуть розкришитися. У цьому випадку їх доведеться спилювати, а це не найприємніша і досить травматична для емалі зубів процедура, що в майбутньому може призвести до проблем із зубом аж до його втрати.Інноваційна технологія Quad-Matte™, що використовується в сапфірових брекетах, полегшує зняття системи без поломки, не травмуючи при цьому емаль, внаслідок різної міцності її фіксації на зубах: менш міцна по периметру скоби і міцніша в середині пластини


Металічні лігатурні брекети Mini Master®

Систем Mini Master® є лігатурною та виконана з медичної нержавіючої сталі. Завдяки майданчику Maximum Retention забезпечується міцне зчеплення із поверхнею зубів. Брекети Mini Master приблизно на 25% менші порівняно з класичними, через що більш комфортні при експлуатації та естетичніші, зберігаючи при цьому високу результативність!

Моделлю Mini Master® компанія American Orthodontics намагається покращити навіть металеві брекети, які традиційно вважають найнеестетичнішими. Невеликий розмір робить конструкцію менш помітною на зубах, помітно збільшуючи комфорт для пацієнта.

 

Запатентована технологія Maximum Retention™ використовується для виготовлення металевих та керамічних брекетів. При цій технології основа брекета має комірчасту структуру, за рахунок чого площа контакту з адгезивом стає більшою, а кріплення, відповідно, надійніше. Основа кожної пластини має заокруглену анатомічну форму. Це полегшує встановлення брекету і робить його зчеплення з емаллю міцнішим.


Сапфірові лігатурні брекети Radiance®

Брекети Radiance – сапфірові брекети лігатурного типу. Цілком непомітні на зубах і підходять тим, хто хоче зберегти своє лікування конфіденційним. Брекети мають округлу форму, за рахунок чого не травмують слизові оболонки, а гіпоалергенний матеріал робить системи безпечними для будь – якого пацієнта.

Головна відмінна риса Radianceїхня напівпрозорість. Вони створюються із міцного мінералу – штучно вирощених кристалів сапфіру, який зовсім непомітний на зубах. Виявити їх можна лише за близького розгляду.

  • Кришталево прозорі
  • Виготовлені із чистого монокристалічного сапфіру
  • Гладкі та комфортні для пацієнта

Брекети виготовляються із прозорого штучного сапфіру, що забезпечує високу естетичність. За такими брекетами простіше доглядати, ніж за металеві або керамічними, оскільки на них краще видно забруднення.

Технологія Quad-Matte – застосовується для виготовлення сапфірових брекетів. Даний спосіб кріплення передбачає міцнішу фіксацію пластини в її центрі і більш слабку по периметру. Завдяки цьому після закінчення терміну лікування брекет можна зняти навіть без спеціальних інструментів, без травмування емалі та поломки конструкції.

 

Брекети із сапфіру бренду Radiance відрізняються високою естетикою, і це основний їх плюс. Виробник відмовився від посилення системи пазами з металу, у зв’язку з чим термін лікування стає тривалим і становить не менше 1,5 років.


Металлические самолигирующие брекеты Empower® 2

Empower® Metal Brackets – комбіновані безлігатурні брекети із металу: фронтальна область покривається інтерактивними брекетами, а в бічних областях встановлюються замочки пасивного типу. Дана лінійка комбінованих брекетів, які дозволяють використовувати лігатурну та самолігуючу системи одночасно. За рахунок такої установки дана брекет-система має максимальну лікувальну дію на весь зубний ряд і дозволяє забезпечувати повний контроль за його станом.

Запатентованная технология Maximum Retention™ используется при изготовлении металлических и керамических брекетов. При этой технологии основание брекета имеет ячеистую структуру, за счет чего площадь контакта с адгезивом становится больше, а крепление, соответственно, надежнее. Основание каждой пластины имеет скругленную анатомическую форму. Это облегчает установку брекета и делает его сцепление с эмалью более прочным.

Плюсом самолигирующих (безлигатурных) брекет-систем является более подвижное крепление дуги, а значит, более мягкое и комфортное воздействие на зубы пациента. Кроме того, за ними проще ухаживать, поскольку в них меньше труднодоступных мест для чистки. Однако ряд проблем с прикусом можно решить только с помощью лигатурных систем.


Керамічні самолігуючі брекети Empower® 2 Clear

Empower® 2 Clear — самолігуючі естетичні брекети, які поєднують у собі красу та продуктивність!

Створюються з керамічної основи, доповненої металевими пазами, для кращого ковзання дуги, що покращує ефективність вирівнювання та робить носіння брекет-системи для вас більш м’яким та комфортним. Пази брекетів оброблені оксидом кремнію (рідким склом), це покриття робить їх абсолютно гладкими, що також впливає на комфорт носіння.

Срібно-родієве покриття робить модель малопомітною для оточуючих. Завдяки низькому профілю пластин, брекети можна фіксувати ще на зубах, що не прорізаються в повному обсязі. Також, завдяки низькому профілю, за зубами та брекет-системою набагато простіше доглядати, на відміну від традиційних та бюджетних систем, а значить із зубами не буде жодних проблем за час носіння брекет-системи!

Empower® 2 Clear – одна з найкомфортніших, найкрасивіших та найвишуканіших брект-систем на світовому ринку, від топового бренду American Orthodontics!

Переваги брекет-системи Empower® 2 Clear

Ідеальне співвідношення із зубами

Брекети Empower® 2 Clear виготовлені з міцної кераміки та ідеально виглядають на зубах, т.к. практично непомітні.

Більш сучасні, більш легкі

Використання механізму самолігування передбачає відсутність еластичної лігатури, що дозволяє доктору-ортодонту швидше змінювати дуги. Це значно скорочує час прийому пацієнта та зменшує загальну кількість відвідувань.

Комфортне лікування 

Округла конструкція контурів та форма брекетів Empower® 2 Clear у поєднанні з низьким профілем мінімізує травми губ та щік.

Стійкість для фарбування

Використання самолігуючих брекетів виключає застосування еластичної лігатури, яка протягом терміну служби втрачає свої естетичні та еластичні якості. Саме це, об’єднане з надзвичайною стійкістю керамічного матеріалу брекету до фарбування, виводить естетику лікування на новий рівень. Брекети Empower® 2 Clear залишаються прозорими протягом усього лікування.

Патентована основа брекету  Quad-Matte™ 

Дозволяє здійснювати надійний і сильний зв’язок у центрі брекету, а також слабкіший зв’язок на краях для легкого та передбачуваного дебондінгу (зняття).