Лікування періодонтиту – це можливість врятувати ваш зуб!

Чи відчуваєте біль у зубі, що посилюється при кусанні? Найімовірніше, карієс вже знищив м’які тканини зуба і опустився вниз – до коріння зуба і тепер загрожує вашим яснам. Якщо вчасно не розпочати діагностику та лікування періодонтитів, процес може стати незворотним.

Стоматологічна клініка Krauss Dent пропонує вам повний спектр послуг з лікування періодонтиту у Києві.

Що таке періодонтит?

Періодонтит – це захворювання періодонту – тканин навколо кореня зуба. Періодонтит є останньою стадією руйнування зуба та проникнення інфекції ще глибше. Далі починаються запальні процеси в яснах – гострий (загострений) періодонтит, лікування якого не варто відкладати.

Чому гострий біль спрершу пройшов, а потім з’явився ниючий біль?

Гострий біль виникає в зубі на ранніх стадіях, наприклад, при пульпіті. Це означає, що нерв живий і здатний сигналізувати про небезпеку. Коли гострий біль припиняється, може здатися, що все пройшло, але насправді це означає, що нерв у зубі загинув, і все погіршується і лікування періодонтиту в клініці буде неминучим.

Після загибелі нерва хвороба опускається корінням у самий низ і викликає запалення періодонта. Перша стадія такого запалення – загострений (гострий) періодонтит, лікування цієї стадії дозволить уникнути незворотних процесів.

А далі що буде?

Якщо знову ігнорувати сигнали організму, то гострий періодонтит переросте в хронічний – тобто активне нагноєння в тканинах ясна. Лікування хронічного періодонтиту – досить складне завдання, а ще – і дорожче. Ціна лікування періодонтиту в хронічній стадії – майже втричі вища.

Але це ще не всі жахи.

Зрештою хронічний періодонтит може спричинити гангренозне ускладнення. Ви ж знаєте, що таке гангрена? Щоб не шокувати читачів, ми не викладаємо знімків прямо тут. Але якщо ви дійсно хочете побачити, до чого може призвести несвоєчасне лікування хронічного періодонтиту, перейдіть за посиланням.

Чи варто видаляти зуб?

Зазвичай вилікувати періодонтит можливо не вдаючись до таких радикальних заходів. У 98% випадків зуб можна зберегти. Проте все залежить від ступеня занедбаності хвороби.

Видалення зуба при лікуванні періодонтиту в клініці може знадобитися лише як крайній захід. У будь-якому випадку, не переживайте, лікар не почне нічого видаляти без вашої на те згоди.

Чому в Києві лікування периодонтиту краще пройти в стоматології Krauss Dent?

 

 Точно діагностуємо

Наше обладнання дозволяє точно діагностувати періодонтит та його стадію.

 Призначимо правильне лікування

За результатами діагностики лікар призначить відповідне лікування періодонтиту у клініці

 Запропонуємо вигідну ціну лікування периодонтиту

Перш ніж приступити до лікування, лікар детально все прорахує і точно скаже, скільки коштує лікування періодонтиту у вашому випадку. Названа сума точно не збільшиться згодом

 Забезпечимо гарантований результат

У якому б занедбаному стані не була хвороба, за допомогою сучасного німецького обладнання та швейцарських препаратів ми гарантовано вилікуємо недугу.

Не дозволяйте інфекції поширюватись і вражати ваші ясна!

При перших ознаках ниючого тупого болю, дзвоніть нам і приходьте на обстеження

Основные цены на услугу чистки Prophy-Mate NEO™

Эконом

clean1
Профессиональная чистка зубов Prophy-Mate NEO™
+
Полировка
450 грн
1 челюсть

Стандарт

clean1
Профессиональная чистка зубов Prophy-Mate NEO™
+
Полировка
850 грн
2 челюсти

Выгодное предложение

clean1
Профессиональная чистка зубов Prophy-Mate NEO™
+
Профессиональная чистка ультразвуком
+
Полировка
1 290 грн
2 челюсти

Владельцам KRAUSS GOLD

clean1
Профессиональная чистка зубов Prophy-Mate NEO™
+
Профессиональная чистка ультразвуком
+
Полировка
1 290 грн
1 161 грн
2 челюсти

 Ну що, Ви готові нарешті подбати про чистоту Ваших зубів?

ТОДІ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

У разі запису через дзвінок або сайт, ви отримаєте гарантовану знижку на послугу, а також точний прорахунок вартості послуги!