Видалення зуба мудрості

Ваш зуб мудрості (або як його ще називають стоматологи – “вісімка”) завдає вам незручності? Ймовірно, у такому разі його краще видалити.

Стоматологічна клініка KRAUSS DENT пропонує послуги з видалення зуба мудрості за сучасною швейцарською методикою. Це позбавить ваші “сімки” від незручного сусідства.

В яких випадках Вам необхідно видалення зуба мудрості?

Тільки у 3% людей не виростає жодного зуба мудрості за все життя. Якщо ж вам пощастило менше, і ви входити до 97%, що залишилися, у вас вже є або скоро з’явиться від 1 до 4 зубів мудрості. Якщо вони здорові та ростуть вертикально, вам знову-таки пощастило. Але якщо зуб росте під нахилом – це однозначна причина його видалити.

 

Які проблеми гарантовано виникнуть через неправильно зростаючу «вісімку»?

Скученість
зубів

_

Якщо ваш зуб мудрості чинить сильний тиск на своїх сусідів – сьомі зуби (або «сімки»). Цей тиск передаватиметься ланцюжком аж до передніх зубів.

В результаті через тиск передні зуби або руйнуються, або «налізають» один на одного. Тому у разі неправильного зростання, видалення зуба мудрості – це та ціна, яку варто заплатити, щоб не страждали всі інші.

Запалення ясен (капюшона) при прорізуванні

_

Якщо «вісімка» не прорізалася повністю – це друга причина її позбутися. Перебуваючи десь у надрах ясен, вона стає збіркою мікроскопічних залишків їжі, і як наслідок – безлічі бактерій.

Бактерії, що розмножуються, призведуть до сильних запальних процесів. Сильне запалення ясен часто призводить до втрати здорових «сімок» і навіть «шісток».

Пошкодження сусіднього
зуба

_

Якщо є нахил, зуб впирається в корінь сусіда-сімки. При такому положенні незабаром руйнуються обидва зуби: сімка втратить коріння і випаде, а сам зуб мудрості буде роз’їжений карієсом у місці контакту.

Рано чи пізно карієс дістанеться нерва і викличе сильний біль. Тож видалення все одно уникнути не вдасться.

Існує і безліч інших хоч і не таких руйнівних, але вкрай неприємних наслідків. Тому, якщо ви знаєте, що ваші зуби ростуть з відхиленнями, не відкладайте візит до стоматолога

Якщо видалення зуба мудрості під загальним наркозом зробити своєчасно, це позбавить вас багатьох проблем. При цьому вартість видалення зуба мудрості буде значно меншою за ту, яку доведеться заплатити, щоб усунути руйнівні наслідки його тиску.

А якже я без зубу буду?

Не хвилюйтесь. Мудрості ви не втратите, та й у принципі від видалення нижнього і верхнього зуба мудрості нічого зовсім не втратите.

Навіть правильно зростаючі «вісімки» не беруть участі в жуванні їжі і не виконують жодних корисних функцій. А ті, що мають відхилення в зростанні – тим паче.

Чи боляче видаляти зуб мудрості?

Сама процедура не є болісною, оскільки ми застосовуємо анестетики швейцарського виробництва, спеціально призначені для проведення таких операцій. Вони на 100% перешкоджають болючим відчуттям.

Однак після того, як пройде наркоз, можуть виникати деякі неприємні відчуття – як і при загоєнні будь-якої ранки. Щоб не відчувати дискомфорту, можна застосовувати анальгетики слабкої дії протягом першої доби з моменту видалення зуба мудрості у стоматології.

4 причини довірити видалення зубу мудрості в Києві експертам клініки Краусс Дент?

Досвідчені хірурги
Видалення зуба мудрості під загальним наркозом – це все-таки операція, яка виконується не будь-яким лікарем, а хірургом-стоматологом із відповідним досвідом та навичками. У нашій клініці такі професіонали є ви можете їм довіритися.
Якісні інструмент та знеболювальні
З оригінальними швейцарськими препаратами немає осічок. Ви можете не турбуватися, що наркоз не подіє, або раптом пройде або виявиться надто слабким. Ще не було випадків, щоб якість препаратів нас підвела. А якісний італійський інструмент допоможе зробити процес видалення зуба максимально швидким та безболісним.
Чесна ціна
Складність роботи і, відповідно, ціну лікар визначає до операції, а не після. Тому спочатку озвучить вартість видалення зуба мудрості. І ви можете бути впевнені, що після видалення вона не збільшиться.
Індивідуальний підхід до кожного
Ми знаємо, що вам може бути страшно зважитися на видалення нижнього та верхнього зуба мудрості. Тому пропонуємо вам відвідати нашу клініку просто з метою консультації та поспілкуватися з нашими лікарями, щоб у вас виникла довіра до їхнього професіоналізму.

Бажаєте не втратити ваші зуби через неправильне зростання «зуба мудрості»?

Запишіться на прийом до клініки KRAUSS DENT у зручний для вас день, і дізнайтеся, чи не загрожує «мудрість» здоров'ю решти 28 зубів.

Основні ціни на послугу чищення Prophy-Mate NEO™

Эконом

clean1
Профессиональная чистка зубов Prophy-Mate NEO™
+
Полировка
450 грн
1 челюсть

Стандарт

clean1
Профессиональная чистка зубов Prophy-Mate NEO™
+
Полировка
850 грн
2 челюсти

Выгодное предложение

clean1
Профессиональная чистка зубов Prophy-Mate NEO™
+
Профессиональная чистка ультразвуком
+
Полировка
1 290 грн
2 челюсти

Владельцам KRAUSS GOLD

clean1
Профессиональная чистка зубов Prophy-Mate NEO™
+
Профессиональная чистка ультразвуком
+
Полировка
1 290 грн
1 161 грн
2 челюсти

 Ну что, вы готовы наконец позаботиться о чистоте ваших зубов? 

ТОДІ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

У разі запису через дзвінок або сайт, ви отримаєте гарантовану знижку на послугу, а також точний прорахунок вартості послуги!