УСЛУГИ

Наші послуги

Krauss Dent – стоматологічна клініка для дорослих

Стоматологічна клініка для дорослих Краусс дент – это сучасна стоматологія в центрі Києва, яка пропонує стоматологічні процедури по дуже приємним цінам з висококваліфікованими лакрями. А сучасні прийоми анестезії позбавлять Вас страху та болю.

Послуги в стоматологиічній клініці для дорослих Краусс Дент (Krauss Dent):

Переваги лікування в стоматологічній клініці мдля дорослих Краусс Дент (Krauss Dent).

  • Ми дуже ретельно підбираємо персонал клініки. Наші лікарі – наша гордість. Це лікарі вищої категорії та професійні спеціалісти з багаторічним досвідом роботи.
  • Безкоштовні консультації для підбору самого оптимального варіанту лікування.
  • Лікування зубів проходе по міжнародним протоколампередбачає використання виключно сучасних матеріалів. Саме це поэднання з кваліфікацією наших лікарів забезпечує якість лікування. 
  • Високі стандарти безпеки – усі інструменти, зйомні елементи стирилізуються у автоклаві та мають 3 рівня захисту.
  • Сучасне німецьке обладнання, точковиий портативний рентген, високоякісні американські, європейські та корейські матеріали – ми використовуємо лице краще для лікування зубів наших пацієнтів.
  • Доступні ціни вас не просто здивують, а потішать. Для всіх членів сім’ї діє програма лояльності.
  • Ми впевнені як пропоновані послуги та надаємо довічну гарантію при імплантації зубів.

Які захворювання лікують у стоматологічній клініці для дорослих Краус Дент (“Krauss Dent”)?

Стоматологічна клініка для дорослих займається профілактикою та лікуванням зубів.

Ви можете зробити комплексне чищення зубів та відбілювання зубів. Також наші фахівці допоможуть підібрати правильну зубну щітку та зубну пасту індивідуально у кожному конкретному випадку.

Лікування зубів у стоматологічній клініці для дорослих передусім передбачає надання терапевтичних послуг: лікування карієсу, лікування пульпіту, гінгівіту, пародонтиту, реставрація зубів.

Також у нашій клініці доступний ортопедичний прийом, на якому лікар запропонує різні варіанти коронок, вініри, знімні та незнімні протези.

Якщо вам потрібен ортодонт, наш фахівець підбере капи або брекети.

А професійний хірург у разі, якщо лікування зубів неможливе, проведе м’яке та комфортне видалення зубів.

У нашій клініці ми проводимо процедуру синус-ліфтінга та, звичайно, імплантацію. Існують різні варіанти імплантів, наші лікарі підберуть найбільш вдалий.

Це не весь перелік послуг з лікування зубів. Приходьте до нас на безкоштовні консультації та наші лікарі проконсультують вас та запропонують найкраще рішення для Вас.