Встановлення зубних імплантів

це можливість красиво посміхатися на усі 32 зуби уже через 5 днів!

Соромтесь усміхатися, тому що у вас відсутній один або кілька зубів? Ця проблема вирішувана!

Клініка встановлення Krauss Dent пропонує послуги з імплантації зубів у Києві – найбільш сучасному та просунутому методу протезування.

Чому встановлення зубних імплантів – це найкращий спосіб відновлення?

Існує ціла низка причин, чому при необхідності протезування краще віддати перевагу саме імплантам:

  • Надійні. Конструкція імпланту набагато міцніша за будь –яку іншу, тому прослужить значно довше: від 30 до 60 років залежно від виробника.
  • Красиві. Не можна сказати, що інші види протезів виглядають погано – навпаки, добре. Але зовнішній вигляд імпланту – неперевершений, а це особливо важливо, якщо мова йде про передні зуби.
  • Автономні. Установка імпланту «під ключ» не вимагає кріплення до сусідніх рідних зубів, а тому не піддає їх додатковому навантаженню.
  • Повноцінні. Кожен імплантат – це абсолютно повноцінний зуб, який виконує всі свої функції, у тому числі й підтримуючу. Це означає, що Ви не тільки зможете повноцінно кусати та жувати, але також і те, що вікові зморшки не з’являться у вас у молодому віці.

Як відбувається встановлення імпланта під ключ?

Для того, щоб замінити зруйнований або відсутній зуб імплантатом, достатньо зробити лише 6 кроків.

Перший крок – обстеження. На першому прийомі лікар проведе комплексне обстеження зубної порожнини, і, навіть, рентгенологічне дослідження, щоб визначити найефективніший тип протезування.

Другий крок – віртуальна операція. Маючи всі дані про будову ваших щелеп, лікар проведе віртуальну операцію, щоб переконатися у правильності вибраного методу.

Третій крок – підготовка до імплантації. Протезування зубів на імплантатах може вимагати нарощування кісткової тканини для кращої фіксації та якнайшвидшого відновлення.

Четвертий крок – безпосередня установка зубних імплантів. На цьому етапі стоматолог встановить основу майбутнього зуба.

П’ятий крок – монтаж формувача ясен та тимчасової коронки. Потрібен час, щоб імплант прижився в щелепі і правильно обріс яснами для кращого прилягання.

Шостий крок – встановлення постійної коронки. Після того, як імплантат прижився, а ясна довкола нього сформувалии лунку правильного розміру, встановлюється постійна коронка.

Скільки часу займає імплантація зубів в стоматології?

Сама собою імплантація зубів у стоматології – це недовга процедура. Безпосередньо в кабінеті лікаря ви проведете лише кілька годин. При встановленні імпланту «під ключ» основна маса часу піде на його виготовлення за індивідуальними параметрами, а також на приживлення у щелепі та формування ясен.

Зазвичай на нижній пщелепі приживлення відбувається протягом 2-3 місяців, але в верхній – 3-4. Це саме той термін, протягом якого носиться тимчасова коронка. Але не варто переживати, тимчасова коронка – не менш естетична, ніж постійна.

Чи можуть бути ускладнення після протезування зубів на імплантах?

Хочемо вас запевнити – такі випадки дуже рідкісні. Так, приблизно в 0,2% випадків може відбутися відторгнення імплантату. Як правило, це пов’язано з унікальними особливостями організму чи спадковими захворюваннями.

Тим не менш, ви можете не переживати – клініка надає повноцінну гарантію. Навіть якщо така малоймовірна подія й станеться, то абсолютно безкоштовно зробимо деімплантацію або повернемо повну ціну протезування зубів на імплантах.

 

Чому в Києві імплантацію зубів вигідно зробити в Krauss Dent?

Професійна консультація

Ми докладно розповімо вам про все, що вас цікавить, щоб ви змогли зробити найкращий вибір.

Якісні матеріали

Ми встановлюємо якісні імплантати від відомих французьких, швейцарських та американських виробників. Жодних китайських замінників!

Сучасне обладнання

За допомогою сучасного німецького обладнання всі маніпуляції зі встановлення проведемо максимально швидко та точно.

Чесні ціни

Наші ціни на повне протезування зубів на імплантах вигідно відрізняються завдяки тому, що всі матеріали закуповуємо оптом у виробників.

Дозвольте собі нарешті радіти життю і радувати своєю посмішкою оточуючих

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ

та запишіться на будь-який зручний день для консультації

Основные цены на услугу чистки Prophy-Mate NEO™

Эконом

clean1
Профессиональная чистка зубов Prophy-Mate NEO™
+
Полировка
450 грн
1 челюсть

Стандарт

clean1
Профессиональная чистка зубов Prophy-Mate NEO™
+
Полировка
850 грн
2 челюсти

Выгодное предложение

clean1
Профессиональная чистка зубов Prophy-Mate NEO™
+
Профессиональная чистка ультразвуком
+
Полировка
1 290 грн
2 челюсти

Владельцам KRAUSS GOLD

clean1
Профессиональная чистка зубов Prophy-Mate NEO™
+
Профессиональная чистка ультразвуком
+
Полировка
1 290 грн
1 161 грн
2 челюсти

Ну що, ви готові нарешті подбати про красу ваших зубів?

ТОДІ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

У разі запису через дзвінок або сайт, ви отримаєте гарантовану знижку на послугу, а також точний прорахунок вартості послуги!