Консультація ортодонта

Красива посмішка дає впевненість у собі. Вона має в своєму розпорядженні співрозмовника і дарує позитивні емоції. Багато хто соромиться, коли є нерівності зубів. Сучасна стоматологія пропонує різні рішення для корекції положення зубів та прикусу.

Хто такий лікар ортодонт ортодонт?

_

Стоматолог ортодонт – фахівець, який займається виправленням прикусу, що означає зміну верхнього та нижнього зубних рядів так, щоб звести змикання зубів до фізіологічного.

Слід розуміти, що виправлення прикусу, кривих зубів носить не тільки естетичний характер, але насамперед оздоровчий, оскільки перешкоджає виникненню низки захворювань: пародонтозу, карієсу, гінгівіту, гаймориту, синуситу, шлунково-кишкових захворювань.

Коли можна починати займатися ортодонтичним лікуванням?нием?

_

На сьогоднішній день думка про те, що виправити прикус можна тільки в дитячо – підлітковому віці, вкрай невірна. Ортодонтичне лікування можна розпочати у будь-якому віці за наявності власних зубів. Різниця лише у кількості часу, який потрібно на закріплення результату. Відповідно, для дорослих воно більше.

Перший раз прийти до стоматолога ортодонта краще в ранньому віці. Тому батьки мають показати дитину віком 3-4 років, коли з’являються всі молочні зуби. Далі, якщо нічого не турбує, то у 6 років та у 18 років. До ортодонту без показань не потрібно ходити раз на півроку. Так варто відвідувати стоматолога терапевта, який за якихось змін може направити вас до стоматолога ортодонта.

 

Якщо ж у дитячому віці ви не відвідували ортодонта і вже у дорослому віці відчуваєте дискомфорт через неправильний прикус, необхідно звернутися до стоматолога ортодонта.

Як триває лікування в ортодонта?

_

Все починається з консультації ортодонту – у будь-якому віці. У Krauss Dent консультація ортодонта безкоштовна, тому, якщо ви сумніваєтеся, якщо не знаєте чи потрібен вам ортодонт, чи ні, якщо вже точно знаєте, що хочете виправити кривизну зубів, приходьте до нас.

На консультації ортодонт вивчає вашу конкретну ситуацію та пропонує оптимальний варіант лікування.

Для ортодонтичного лікування використовуються:

  • брекет – системи;
  • капи;
  • ортодонтичні імпланти.

У процесі взаємодії ортодонта та пацієнта для ортодонтичного лікування:

  • знімаються відбитки;
  • створюються діагностичні моделі;
  • обговорюються можливі варіанти лікування;
  • затверджується план лікування.

Далі ортодонт розпочинає виконання цього плану.

Багатьох цікавить скільки часу займає виправлення прикусу. Відповідь не може бути однозначною. Для когось це рік часу, для інших – кілька років. Все залежить від віку, міри зміни прикусу, індивідуальних особливостей пацієнта.

Яка вартість ортодонтичного лікування?

_

Ціна ортодонтичного лікування залежить від обраного методу виправлення прикусу та від матеріалів, з яких виготовляються, наприклад, брекети.

З прайсом ви можете ознайомитись у нас на сайті.

 

Записуйтесь на БЕЗКОШТОВНУ консультацію до ортодонту у Krauss Dent!