УСЛУГИ

Чим ми можемо Вам допомти?

Наші Послуги

  • Лікування зубів
  • Лікування каналів
  • Видалення зубів
  • Відбілювання зубів
  • Художня реставрація
  • Імплантація
  • Встановлення мостів
  • Коронки
  • Вирівнювання зубів

НАйкраща стоматологія в центрі Києва

Отзывы

Ми працюємо та стараємося для Вас!

Відгуки Наших клієнтів

4Років роботи
8Лікарів професіоналів
4778Щасливих пацієнтів
5Оцінка в соцмережах
KRAUSS DENT

Hello dear visitor

Про нашу Клініку

KRAUSS DENT – це сучасна клініка в центрі міста Київ, а кожний стоматолог – справжній майстер своєї справи. У нас ви отримаєте те, чого так бажаєте – блискучу посмішку та здоров’я ваших зубів комфортно та без болю!

Консультація завжди безкоштовна!

_

В стоматологічній клініці «KRAUSS DENT» ви завжди можете пройти безкоштовний огляд, щоб знати напевно, чи потребують ваші зуби лікування. Крім того, ви зможете дізнатись точну вартість лікування в стоматології до початку лікування. Ми гарантуємо, що оголошена ціна залишиться незмінною протягом місяця з моменту огляду. Жодних прихованих платежів!

Якісне лікування за доступними цінами

_

Цінова політика клініки “KRAUSS DENT” знаходиться в середньому ціновому сегменті. Лікування у нас можуть собі дозволити не лише люди з високим рівнем статків, але й з середнім. Крім того, ми практикуємо знижки та постіно діючі акції, включаючи пропозиції для людей з обмеженими фінансовими можливостями. Кваліфікація наших лікарів дозволяє знайти оптимальне рішення ваших проблем, яке може виявитися набагато дешевше та простіше, аніж пропозиції інших клінік. Отримаючи якісне лікування в нашій клініці і виконуючи рекомендації наших лікарів, ви надовго забудете про проблеми із зубами та безкінечні витрати на їх лікування та переліковування.

Якісне лікування та здорові зуби сьогодні – це економія коштыв на ъх лыкування в майбутньому. Простіше та дешевше вилікувати зуб сьогодні або зробити профілактичні процедури, аніж в майбутньому сплачувати колосальні суми на відновлення краси та здоров’я ваших зубів.

Вилікувати зуб – це не боляче!

_

Технології не стоять на місці. Те, що було боляче минулого року – вже не боляче цього. Те, що було неприємно вчора, – вже приємно сьогодні. У нашій клініці ми застосовуємо лише передові технології та матеріали, що дозволяє нашим відвідувачам провести час у кріслі з комфортом. Довірившись нашим спеціалістам, ви не помітите, як пролетить час, але помітите, якою здоровою та привабливою стала ваша усмішка.