Видалення корінного зубу – це не вирок!

Це перший крок до здоров’я ротової порожнини

image

Ваш зуб був безнадійно пошкоджений до самої основи? Якщо немає можливості його відновити, його краще видалити.

Стоматологічна клініка Krauss Dent пропонує безпечне та безболісне видалення зуба, з можливістю подальшої імплантації штучного.

Чому не варто зберігатри в роті зруйнований зуб?

_

Якщо зуб зруйнований настільки сильно, що відновити його неможливо, не варто намагатися зберегти його в роті. Неживий зуб є місцем розмноження бактерій, які будуть руйнівно впливати на ясна навколо його кореня, а також на сусідні зуби. Тому видалення верхнього зуба чи зуба на нижній щелепі є єдиним способом зберегти сусідні зуби.

image
image

Больно ли удалять зуб?

_

Если коротко – то нет.

Якщо коротко – то ні.

Якщо відповісти трохи більш розгорнуто, то сучасні швейцарські анестетики, які застосовуються в нашій клініці, повністю нейтралізують болючі відчуття. Так, ви відчуватимете дотик лікаря, але не відчуватимете біль при видаленні зуба на нижній щелепі або верхнього зуба.

Залежно від характеру ушкодження перед вилученням зуба з порожнини, лікар може зробити видалення нерва зуба. Однак це так само безболісно завдяки ефективній анестезії.

Що буде якщо вчасно не видалити зуб?

_

Зуб, який не підлягає відновленню буде продовжувати руйнуватися до самої основи – до коріння. Верхні частини, швидше за все, з часом будуть обламуватися, утворюючи гострі кінці, і різатимуть язика. А ось нижні частини – коріння – почнуть гнити і розм’якшуватися, перетворюючись на пухку важку масу, яка буде ідеальним притулком для всіх видів хвороботворних бактерій.

Видалення кореня зуба, який остаточно згнив, є дуже складною та дорожчою процедурою, ніж його видалення на ранній стадії. Тому, якщо ваш зуб зруйнувався настільки, що відновити його неможливо, видаліть його залишки якнайшвидше.

image
image

Чи можна видалити зуб самому?

_

Категорически нет. 

При попытке самостоятельно изъять зуб из челюсти можно случайно его разломить и оставить в десне осколки или корни. Даже маленькая фракция зуба, оставшаяся в десне, способна привести з сильному нагноению.

Поэтому удаление корня зуба стоит производить исключительно в клинических условиях, где опытный врач сможет убедиться, что ни одна частичка зуба не осталась в десне.

Після видалення корінного зуба залишиться дірка? Це ж негарно!

_

Некрасиво, согласны. Но и разрушенный зуб ведь тоже выглядит не очень.

В образовавшуюся после удаления зуба полость можно вставить имплантат, который по внешнему виду никак не будет отличаться от соседних зубов. Даже если речь идёт о переднем зубе, разница между родным и имплантатом не будет визуально заметна даже для врача-стоматолога.

Именно поэтому мы утверждаем, что удаление зуба – это не приговор, а лишь первый шаг к восстановлению здоровья и красоты.

image
image

Чому в Києві видалення зубу краще довірити стоматологам Краусс Дент?

_
  • Багатий досвід видалення зубів будь – якої складностіНаскільки б не був зруйнованим зуб, наші лікарі гарантовано зможуть його витягти з мінімальним дискомфортом.
  • Безболісність процедури.Ще раз підкреслюємо – ви точно не відчуєте біль. Звичайно, відчувати видалення зуба ви будете, але це 100% не буде боляче.
  • Ціна видалення зуба буде відома вам заздалегідь.Ми не практикуємо збільшення вартості роботи після її закінчення. Про те, скільки коштує видалення зуба, ви дізнаєтеся заздалегідь, і можете не турбуватися, що вона раптом виросте.
  • Індивідуальний підхід.Ми знаємо, як шкода втрачати частинку себе, і як прикро втратити зуб, який служив вірою і правдою багато років. Але тактовність лікарів та делікатне ставлення до вашої проблеми зведуть до мінімуму сумні відчуття.

Зверніть увагу на нашу акцію!

_

Замовляючи у нас дві або більше послуг, ви гарантовано отримуєте знижку в 10%. Якщо ви наважилися видалити зуб, то чому б на його місце не вставити новий?

Замовте у нас зубний імплантат і отримайте акційну ціну видалення зуба. Про те, скільки коштує видалення зуба по акції, ви можете дізнатися, зв’язавшись із нашим менеджером або прийшовши на безкоштовну консультацію.

image

Не намагайтеся зберегти безнадійний зуб на шкоду здоровим.

Запишіться на прийом в Krauss Dent у найближчі дні і дозволяйте здоровим зубам зазнавати згубного впливу від зруйнованого!

Основні ціни на послугу чищення Prophy-Mate NEO™

Эконом

clean1
Профессиональная чистка зубов Prophy-Mate NEO™
+
Полировка
450 грн
1 челюсть

Стандарт

clean1
Профессиональная чистка зубов Prophy-Mate NEO™
+
Полировка
850 грн
2 челюсти

Выгодное предложение

clean1
Профессиональная чистка зубов Prophy-Mate NEO™
+
Профессиональная чистка ультразвуком
+
Полировка
1 290 грн
2 челюсти

Владельцам KRAUSS GOLD

clean1
Профессиональная чистка зубов Prophy-Mate NEO™
+
Профессиональная чистка ультразвуком
+
Полировка
1 290 грн
1 161 грн
2 челюсти

 Ну що, Ви нарешті готові подбати про чистоту Ваших ясен

ТОДІ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ

У разі запису через дзвінок або сайт, ви отримаєте гарантовану знижку на послугу, а також точний прорахунок вартості послуги!